Darmowa dostawa
Do 30.4.26 darmowa dostawa do PACZKOMATU już od 100zł! ❤️ Skompletuj swoje ulubione zamówienie!

Wegański pasek do spodni męski korkowy czarny regulowany

Dostępność: 5
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt.

towar niedostępny

❤️ dodaj do ulubionych
Ocena: 4.75
Kod produktu: L-853-A

Opis

Czarny pasek do spodni męski - eko skóra korkowa

Czarny męski pasek do spodni z naturalnego korka barwionego na czarno - matowy, elegancki i w pełni wegański. Szerokość 3,3 cm sprawdza się zarówno przy jeansach jak i spodniach garniturowych. Dostępny w rozmiarach 100, 110 i 120 cm. Waga 170 g.

Czarny korek zachowuje naturalną teksturę materiału - widoczna struktura korka odróżnia go od zwykłego czarnego paska ze sztucznej skóry. Miękki w dotyku, elastyczny i odporny na wilgoć. Pasek nie łuszczy się jak PU i nie traci kształtu przy codziennym noszeniu.

Czym jest czarna eko skóra korkowa?

Czarna eko skóra korkowa to naturalny korek z ciemnym barwikiem – ten sam materiał roślinny co w wersji naturalnej, tylko w eleganckim wydaniu. Kora dębu korkowego (Quercus suber) jest lekka, elastyczna i wodoodporna. Czarny pasek korkowy wygląda jak skórzany - ale pochodzi w 100% z rośliny, nie ze zwierzęcia.

Jaki pasek do garnituru - czy korkowy pasuje do eleganckich spodni?

Czarny pasek korkowy 3,3 cm sprawdza się przy spodniach garniturowych z szerokimi szlufkami i przy jeansach. Matowa faktura korka daje efekt podobny do skóry matowej - bez połysku, bez przesady. Do formalnych stylizacji gdzie wymagana jest dyskretna elegancja bez kompromisów materiałowych.

Jak dobrać rozmiar czarnego paska do spodni?

Wybierz rozmiar o jeden większy niż obwód pasa - przy 86 cm w pasie wybierz 100 cm, przy 96 cm wybierz 110 cm. Pasek powinien zapinać się na środkowej dziurce. Dostępne rozmiary: 100, 110 i 120 cm.

Dla kogo - czarny wegański pasek do spodni?

Dla mężczyzny, który szuka czarnego paska bez skóry zwierzęcej - do garnituru, jeansów i codziennych stylizacji. Czarny kolor jest uniwersalny i pasuje do każdego koloru spodni.

  • Szerokość 3,3 cm - do jeansów i garniturowych spodni
  • Rozmiary 100, 110, 120 cm - do wyboru
  • Czarna eko skóra korkowa - matowa, elegancka, wegańska
  • Naturalny korek - lekki, elastyczny, wodoodporny
  • Do garnituru i jeansów - formalny i casualowy
  • 100% wegański - zero produktów odzwierzęcych

Czarny korek, matowa elegancja i żadnej skóry zwierzęcej.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Może Ci się też spodobać

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl