Lizbona z polskim przewodnikiem - poznaj Krzysztofa z infolizbona.pl 0
Lizbona z polskim przewodnikiem - poznaj Krzysztofa z infolizbona.pl

Lizbona, stolica która rozkochuje w sobie turystów

Lizbona to kultowe miasto, które przyciąga co roku masę odwiedzających. Stolica Portugalii ulokowana nad Atlantykiem to najbardziej wysunięta na zachód stolica Europy. Oferuje bogate życie nocne, niezapomniane kulinarne doznania oraz kulturę i historię, która zachwyca. Miasto posiada sporo atrakcji turystycznych a sami Portugalczycy są narodem, który warto bliżej poznać.

Gdzie szukać informacji na temat Lizbony?

Wyjeżdzając do nowego miejsca warto się do podróży chociaż troszkę przygotować. Warto dowiedzieć się co należy zobaczyć, jakie ciekawe wydarzenia dzieją się w danym czasie, jak się poruszać oraz gdzie się zatrzymać. Aby zdobyć te wszystkie informacje najlepiej skorzystać z rzetelnego źródła wiedzy, w którym znajdziemy wyczerpujące i sprawdzone informacje informacje. W przypadku Lizbony z pomocą przychodzi nam Krzysztof Gierak, założyciel portalu Infolizbona.pl.

Krzysztof z Infolizbona.pl

Krzysztof Gierak, założyciel Infolizbona.pl

Krzysztof przyjechał do Lizbony z zamiarem krótkiego pobytu ale życie na miejscu tak go zafascynowało, że zdecydował się zostać na dłużej i to dłużej trwa aż po dzień dzisiejszy. Początkowo swoje obserwacje i zdjęcia publikował na blogu osobistym, ale później zdecydował się stworzyć bardziej uporządkowany serwis, który nazwał Infolizbona

Najważniejsze sekcje i informacje jakie znajdziecie w portalu:

  • co zrobić i zobaczyć w Lizbonie --> tutaj
  • darmowe atrakcje w Lizbonie --> tutaj
  • Lizbona dla rodzin z dziećmi --> tutaj
  • najważniejsze zabytki i atrakcje Lizobny --> tutaj
  • porady dotyczące noclegów, komunikacji miejskiej, restauracji, wypożyczania samochodu oraz fado --> tutaj

Widok na Lizbonę

Panorama Lizbony

Oprócz prowadzenia serwisu, Krzysztof jest również przewodnikiem i zajmuje się oprowadzaniem zarówno turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych po Lizbonie i po innych częściach Portugalii.

Dodatkowo może Wam pomóc w organizacji wyjazdu, rezerwacji noclegów, samochodu, restauracji czy atrakcji turystycznych. Więcej o Krzysztofie i jego ofercie przeczytacie tutaj.

Jeżeli macie ochotę zobaczyć jak wygląda życie na codzień w Lizbonie to odwiedźcie social media Infolizbony gdzie pojawia się dużo zdjęć, filmów i bieżących informacji: IG, FB i YouTube.

Poniżej znajdziecie ciekawe oferty zwiedzania oraz różne atrakcje w Lizbonie.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl